KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

ŚCIANKI TARGOWE

ico-rollupy

ROLL-UP

Jest najpopularniejszym materiałem promocyjnym wchodzącym w skład reklamy wizualnej – może zostać wykorzystany na wystawach, targach i spotkaniach biznesowych. Składa się z kasety i rozwijanej grafiki, za pomocą której w atrakcyjny sposób przedstawimy Waszą firmę i realizowane usługi.

roll-up
snake
ico-standy

STANDY

Wolnostojące nośniki reklamowe są świetną alternatywą dla roll-upów. Bardzo estetyczne wykonanie (najczęściej z materiałów tekstylnych) oraz nietypowe kształty zapewniają pozytywny odbiór przez potencjalnych klientów. Bardzo łatwy montaż standu bez użycia narzędzi zachęca do ekspozycji na wszystkich możliwych eventach.

ico-scianki-wystawiennicze

ŚCIANKI POP-UP

Szybki i wygodny system wystawienniczy, za pomocą którego podkreślicie swoją obecność na różnego rodzaju eventach. Gwarantujemy szybki montaż i możliwość dowolnego dostosowania dołączonych do konstrukcji grafik.

Ścianki wystawiennicze
trybunka
ico-trybunki

TRYBUNKI

Nieodzowny element każdego stoiska promocyjnego i sprzedażowego. Będziecie mogli umieścić na nich materiały reklamowe, różne gadżety bądź gotowe produkty udostępnione do degustacji. Na trybunkę naniesiemy również Wasze logo i nazwę firmy.

ico-stoiska-handlowe

STOISKA HANDLOWE

Obecność na targach, konferencjach i festiwalach wymaga przygotowania kompleksowego stoiska, w skład którego wejdą m.in. konstrukcje wystawiennicze, materiały reklamowe i miejsce dla Waszych gości. Przygotujemy wszystko od początku do końca.

Stoiska handlowe
potykacz
ico-potykacze

POTYKACZE

Jest to rodzaj stojaka, który może zostać postawiony wewnątrz sklepu lub firmy bądź na zewnątrz budynku. Wytwarzany jest z profili aluminiowych i drewnianych, zawiera również specjalnie dopasowaną szatę graficzną.

ico-namioty

NAMIOTY

Te lekkie, zadaszone konstrukcje pozwolą Wam realizować działalność promocyjną w każdych warunkach. Odpowiednio przygotowany namiot okaże się idealnym miejscem dla wszystkich zainteresowanych ofertą i usługami firmy.

namiot reklamowy
flaga
ico-flagi

FLAGI

Mogą być duże lub niewielkich rozmiarów, stać na prostej podstawie, przyjąć zakrzywiony kształt bądź zostać przymocowane do elementów stałych. Co jednak najważniejsze, zawsze zawierają atrakcyjny materiał graficzny, dzięki któremu odpowiednio zareklamujemy Waszą działalność.

ico-stojaki-na-ulotki

STOJAKI REKLAMOWE

Lekkie, starannie zaprojektowane stojaki zawierają kieszonki na ulotki w najbardziej popularnych formatach A4 oraz A5. Wszystkie stojaki są składane – ułatwia to transport.

stojak
Ścianki muzealne
ico-scianki-muzealne

INTERAKTYWNE ŚCIANKI MUZEALNE

Udostępniane eksponaty zainteresują zwiedzających, jeśli zostaną zaprezentowane w sposób atrakcyjny i ciekawy. Nasza firma przygotowuje nowoczesne, interaktywne ścianki muzealne, które pozwalają na implementację wielu elementów angażujących odbiorców – zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki nim przekazywana wiedza ma szansę odnieść prawdziwy skutek. Oferujemy opracowanie pojedynczych wystaw, a także kompleksowe wykonanie muzeów tematycznych.

ico-standy

INFOKIOSK / TOTEM REKLAMOWY

Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy samoobsługowe, interaktywne punkty informacyjne, doskonale sprawdzające się w centrach handlowych, miejscach sprzedaży biletów, urzędach i wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki dostęp do informacji. Oprogramowanie urządzeń jest dostosowywane do potrzeb klientów.

Totem