KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

REKLAMA W INTERNECIE

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem stron www, dopracowanych zarówno pod kątem technicznym, jak i graficznym, a także sklepów internetowych, gwarantujących sprawną sprzedaż.

W skład naszych usług wchodzi również pozycjonowanie związane z poprawą pozycji w wyszukiwarkach poprzez generowanie ruchu internetowego pochodzącego z wyników organicznych i sponsorowanych. Gwarantujemy specjalny pakiet startowy obejmujący portale społecznościowe, za pomocą których Wasza rozpoznawalność wzrośnie jeszcze bardziej.

Przygotowujemy ponadto pomysłowe i atrakcyjne wizualnie banery internetowe, a także prezentacje multimedialne i spoty reklamowe, za sprawą których w sposób nowoczesny przedstawicie swoją firmę i ofertę.

ico-banery-internetowe

BANERY INTERNETOWE

Jedna z najczęstszych form internetowej reklamy wizualnej, która pojawia się na różnego rodzaju stronach internetowych w postaci graficznej. Dbamy o to, aby przyciągnęła uwagę odbiorców swoją formą i przekazem.

ico-pakiet-startowy-portale-spolecznosciowe

SOCIAL MEDIA

Działalność prowadzona w tego typu serwisach stanowi obecnie podstawę procesu budowy wizerunku firmy w sieci. Gwarantujemy więc atrakcyjny pakiet startowy, obejmujący zdjęcie w tle, profilowe oraz do wykorzystania w ramach posta społecznościowego.

ico-pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE

Bez dostosowania strony internetowej pod kątem wymagań stawianych przez wyszukiwarki internetowe niemożliwe stanie się wygenerowanie dużej ilości wyświetleń. Gwarantujemy więc wykonanie usług, które poprawią Waszą pozycję i widoczność w sieci.

ico-prezentacje-multimedialne

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Posłużyć mogą do prezentacji firmy, usługi bądź sprzedawanych produktów. Dzięki przygotowaniu w oparciu o zaawansowane programy graficzne, pozwolą Wam dotrzeć do wybranej grupy docelowej.

ico-strony-internetowe

STRONY INTERNETOWE

Sprawna komunikacja marketingowa w sieci to jedno z najważniejszych zadań dla każdej firmy. Nie będzie ona jednak możliwa bez odpowiednio przygotowanej strony www – zadbamy o to, aby była ona nie tylko atrakcyjna, ale również sprawna pod kątem technicznym.

ico-sklepy-internetowe

SKLEPY INTERNETOWE

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i uruchamianiem sklepów internetowych, dzięki którym dotrzesz ze swoimi produktami do szerokiego grona klientów. Poza przygotowaniem nowoczesnego designu i wszelkich niezbędnych mechanizmów, zapewniamy dostęp do zaawansowanego panelu administracyjnego – przy jego pomocy możesz zarządzać sprzedażą, sprawdzać statystyki sklepu, wprowadzać nowe produkty i wiele więcej.

ico-spoty-reklamowe

SPOTY REKLAMOWE

W Internecie liczy się przede wszystkim zastosowanie atrakcyjnych wizualnie ujęć, grafik i animacji. Jeżeli dodamy do tego odpowiedni przekaz, przygotowany przez nas spot reklamowy będzie w stanie przekonać odbiorców do skorzystania z Waszych usług lub produktów.