POLIGRAFIA

ico-ulotki

ULOTKI

Te bloczki reklamowe pozwalają w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę firmy i zachęcić do współpracy. Ich szata graficzna może być niezwykle zróżnicowana, dlatego gwarantujemy, że pozostaną one w pamięci Waszych odbiorców na dłużej.

Ulotki składane – Dzięki specjalnym składaniu, umożliwiają zawarcie większej ilości informacji. Są bardzo poręczne i atrakcyjne wizualnie – gwarantują więc skuteczny przekaz.

ULOTKI
WIZYTÓWKI
ico-wizytowki

WIZYTÓWKI

Wciąż pełnią istotną rolę w procesie zdobywania nowych kontaktów biznesowych, gdyż to za ich pomocą możemy w sposób zwięzły przedstawić firmę i własną osobę. Przygotowujemy wizytówki ekonomiczne, składane, foliowane, plastikowe, tłoczone, numerowane, zawierające lakier selektywny UV oraz z papieru multiloft.

ico-plakaty

PLAKATY

Przejrzystość i atrakcyjna forma – to najważniejsze cechy dobrego plakatu, który pozwala zareklamować firmę, konkretne wydarzenie bądź osobę. Nasze realizacje gwarantują odpowiednie wyeksponowanie istotnych informacji i zwrócenie uwagi poprzez nowoczesną szatę graficzną.

PLAKATY
katalogi
ico-katalogi

KATALOGI

Jeżeli chcesz, aby Twoja oferta zainteresowała szerokie grono potencjalnych odbiorców, musi robić wrażenie, także pod względem wizualnym. Wszystko to zapewnią Ci wykonane przez nas katalogi, w którym przedstawisz swoje produkty bądź usługi. Wykonujemy je w każdym formacie, z zastosowaniem papieru o różnej gramaturze i licznych dodatków (np. uszlachetnienie okładki folią matową). Katalogi są szyte, dlatego możesz być pewny wysokiej jakości ich wykonania.

ico-papier-firmowy

PAPIER FIRMOWY

Oryginalny wzór papieru firmowego jest elementem budowy wizerunku firmy, realizowanej m.in. za sprawą oficjalnej korespondencji. Opracowujemy więc go w taki sposób, aby jak najlepiej oddawał specyfikę Waszej działalności.

PAPIER FIRMOWY
TECZKI OFERTOWE
ico-teczki-ofertowe

TECZKI OFERTOWE

Przechowują wszelkie istotne dokumenty, które przekazujemy klientom i potencjalnym partnerom biznesowym. Przygotowane przez nas teczki zareklamują Waszą działalność, a także przedstawią przydatne informacje, na przykład na temat danych kontaktowych.

ico-notesy-firmowe

NOTESY FIRMOWE

Z pozoru drobne gadżety promocyjne pozwalają w sposób skuteczny budować zaufanie Klientów. Zwłaszcza gdy są przydatne w codziennym użytkowaniu. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i przygotowywaniem notesów firmowych, na których może znaleźć się logo i nazwa Twojej firmy, a także inne elementy reklamowe. Oferujemy szeroki wybór wykorzystywanych materiałów (papier o różnej gramaturze, wzmacniane okładki etc.) oraz rodzajów notesów z nadrukiem. Opracowujemy notesy proste, z utwardzaną okładką, samoprzylepne, spiralowane i wiele innych.

NOTESY
kalendarze
ico-kalendarze

KALENDARZE

Kalendarze ścienne to doskonały produkt reklamowy, dzięki któremu Twoja firma będzie u Klienta eksponowana przez cały czas. Projektujemy i drukujemy kalendarze w formie atrakcyjnego plakatu, na którym, obok nowoczesnej szaty graficznej, znaleźć może się między innymi logo firmy, jej nazwę, a także oferowane produkty i inne elementy promocyjne. Każdy projekt jest przez nas tworzony od podstaw, dzięki czemu możesz liczyć na unikatowy produkt, dostosowany do Twoich potrzeb.

ico-menu

MENU

Oferujemy projektowanie i wykonanie menu, które przykuje uwagę Twoich klientów. Przygotowywane przez nas karty są zgodne ze specyfiką restauracji, w sposób klarowny i atrakcyjny przedstawiają to, co masz do zaproponowania swoim klientom. Projektujemy menu jednostronne, składane, w formie książki, a także z użyciem nietypowych materiałów (np. drewna bądź metalu).

menu
BONY PODARUNKOWE
ico-bony-podarunkowe

BONY PODARUNKOWE

Są formą podziękowania pracownikom i partnerom za współpracę i codzienną pracę, dlatego kładziemy nacisk na ich atrakcyjną formę. Z pewnością okażą się trafionym prezentem, który pozwoli jeszcze bardziej zacieśnić związek z firmą.

ico-zaproszenia

ZAPROSZENIA

Dbamy o to, aby przygotowane przez nas zaproszenia odpowiadały specyfice organizowanego wydarzenia. Mogą więc przybrać zarówno formę oficjalną i biznesową, jak i luźną oraz nowoczesną.

ZAPROSZENIA
ZAWIESZKI
ico-zawieszki-metki

ZAWIESZKI, METKI

Stanowią nieodzowny element każdego produktu. Zawierają wszelkie najważniejsze informacje, dzięki którym klient jest w stanie poznać jego specyfikę, a także m.in. znaki graficzne, logo i instrukcje użytkowania. Mogą przybierać różne kształty i być zadrukowane z dwóch stron.