KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

OZNAKOWANIE BIURA

Siedziba firmy, biura, warsztaty, hale produkcyjne, gabinety – wszystkie te pomieszczenia powinny zostać w odpowiedni sposób oznakowane, tak aby przebywający w nich osoby wiedziały, gdzie się udać, by załatwić interesujące ich sprawy. Będą to zarówno pracownicy, jak i klienci oraz kontrahenci. Oznakowanie biur i innych pomieszczeń pełni jednak nie tylko funkcję praktyczną. To także ważny element identyfikacji wizualnej. Dzięki dobrze dobranym produktom wnętrza staną się zgodne z kolorystyką wykorzystywaną przez firmę i przekazem, z jakim chce być kojarzona.

Z tego właśnie powodu oferujemy wysokiej jakości produkty do oznakowywania wszystkich możliwych pomieszczeń. Przygotowujemy między innymi tabliczki kierunkowe, identyfikacyjne, nadrzwiowe i przydrzwiowe, a także różnego rodzaju produkty promocyjne. Wszystko to z zastosowaniem najnowszych technologii i niezwykle zróżnicowanych materiałów.

W skład naszej oferty wchodzi między innymi wayfinding. Jest to element space brandingu, rodzaj nawigacji, który wykorzystuje tabliczki pozwalające dotrzeć do konkretnych miejsc. Będą to więc między innymi tabliczki kierunkowe wskazujące windę, korytarz, sale konferencyjne lub konkretne pokoje. Dzięki nim osoba znajdująca się w biurze lub innym budynku wiedziała, dokąd ma iść. Dobrze wykonany wayfinding sprawi więc, że w budynku trudno będzie się zgubić.

To jednak nie koniec. Poza produkcją tabliczek kierunkowych zajmujemy się również oznakowywaniem wewnętrznym i zewnętrznym, w ramach którego przygotowujemy między innymi tabliczki nadrzwiowe i przydrzwiowe – w zależności od potrzeb, zawierać mogą one nazwę pomieszczenia, stanowisko osoby, która się w nim znajduje lub inne, dowolnie dobrane, napisy. Posiadany sprzęt pozwala nam również wykonywać takie produkty jak:

  • tabliczki reklamowe,

  • napisy,

  • litery 3D,

  • numery pokoi,

  • tablice informacyjne,

  • tablice piętrowe,

  • czerwone tablice do oznakowania urzędów i innych budynków publicznych,

  • oznakowanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych,

  • tabliczki wskazujące drogi pożarowe i ewakuacyjne.

Do tego dochodzą produkty promocyjne, zgodne z identyfikacją wizualną firmy. Mogą być to chociażby banery, flagi, fototapety oraz obrazy. Jesteśmy gotowi wykonać każdy projekt. Jeśli wiesz już, czego potrzebujesz, wykonamy wszystko zgodnie z Twoimi wymaganiami. Co więcej, możemy również stworzyć projekt od podstaw, a następnie wcielić go w życie.

Tabliczki, tablice i inne produkty wykonujemy z użyciem nowoczesnych frezarek, ploterów i laserów CNC. Pracujemy na niemal każdym materiale. Korzystamy między innymi z takich tworzyw jak PCV, PE, kompozyty, plexi, płyty stolarskie MDF, OSB, HDF, sklejki, płyty HIPS. Zgłoś się do nas, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.