KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

CENNIK OKLEJANIA SAMOCHODÓW

Nasza firma stosuje najwyższej jakości folie czołowych producentów ORACAL, 3M, ARLON, AVERY. Do oklejania samochodów wykorzystujemy folie monomeryczne, polimerowe, wylewane, OWV (One Way Vision) oraz odblaskowe.
Folie dodatkowo mogą być zabezpieczone laminatem płynnym lub stałym. Do folii wylewanych stosujemy laminat stały wylewany.

Zlecenie rozpoczynamy od wykonania wizualizacji konkretnego samochodu. Nasz dział graficzny przygotowuje 2-3 wizualizacje oklejenia samochodu. Po wyborze ostatecznej wersji wizualizacji oraz po wprowadzeniu wszystkich uwag przesłanych przez klienta przygotowujemy dokładną wycenę. Zazwyczaj staramy się wykonać dwie wyceny różniące się rodzajem folii ( ekonomiczna i wysokiej wytrzymałości). Oklejenie samochodu odbywa się w siedzibie naszej firmy lub dojeżdżamy do klienta. Przed oklejeniem samochód jest dokładnie czyszczony oraz odtłuszczony przez wyspecjalizowaną ekipę montażową. Oklejenie samochodu trwa od 1 do 5 dni w zależności od gabarytu samochodu i stopnia skomplikowania projektu.