KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

REKLAMA WIZUALNA
(TABLICE I KASETONY REKLAMOWE)

ico-tablice-z-daszkiem

TABLICE REKLAMOWE

Jest jednym z najprostszych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych nośników reklamy zewnętrznej. Może posłużyć Wam zarówno w celach promocyjnych, jak i informacyjnych. Tablica zamontowana na elewacji z powodzeniem zaznaczy siedzibę firmy. Tablice wykonujemy na takich materiałach jak PCW, pleksi, dibond.

ico-kasetony-z-dibondu

KASETONY JEDNOSTRONNE Z DIBONDU

Wykonanie kasetonów z materiału kompozytowego sprawia, że reklamy stają się bardzo atrakcyjne i estetyczne. W reklamach świetlnych stosujemy najlepszej jakości hermetyczne moduły ledowe, które sprawiają, że reklama będzie świecić przez wiele lat.

ico-kasetony-z-licem-z-pleksi

KASETONY JEDNOSTRONNE Z LICEM Z PLEKSI

Ogromną zaletą tych kasetonów reklamowych jest wykonane lico z pleksi. Rozwiazanie to pozwala oświetlić całą powierzchnię kasetonu, przez co reklama jest bardzo dobrze widoczna po zmroku. Kaseton reklamowy jest osadzony na aluminiowych profilach.

ico-kasetony-z-licem-napinanym

KASETONY JEDNOSTRONNE Z LICEM NAPINANYM TEKSTYLNYM

Elastyczne lico pozostawia nam mnóstwo swobody w dostosowywaniu rozmiaru i kształtu kasetonu reklamowego, bez konieczności stosowania łączeń. Dzięki temu przygotujemy go w taki sposób, aby jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania.

ico-kasetony-dwustronne-z-dibondu

KASETONY DWUSTRONNE Z DIBONDU

Kaseton wykonany z dibondu w wersji dwustronnej, który najczęściej jest zamontowany poprzecznie do elewacji budynku. Tego typu kasetony są bardzo dobrze widoczne dla pieszych przechodzących wzdłuż elewacji siedziby firmy.

ico-kasetony-z-licem-napinanym

KASETONY DWUSTRONNE Z LICEM Z PLEKSI

Również kasetony świecące z licem z pleksi możemy wykonać w wersji dwustronnej.

ico-kasetony-o-nieregularnym-ksztalcie

KASETONY O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE

Logo nie musi być prostokątne! Jeżeli posiadane logo ma nietypowy kształt – bez obaw. Możemy wykonać kaseton w dowolnym kształcie.

ico-litery-blokowe-swiecace

LITERY ŚWIECĄCE

Wykonujemy wysokiej jakości litery 3D, z których tworzone są materiały reklamowe oraz identyfikacyjne. Sprawdzą się doskonale na budynku siedziby firmy i w jego okolicach. Ze względu na wykorzystanie oświetlenia, spełniają one swoją rolę także nocą. Stosujemy szereg zróżnicowanych materiałów, dlatego możemy zaproponować wykonanie różnych form przestrzennych i oświetleniowych.

ico-litery-ze-styrodury

LITERY ZE STYRODURU

Wykorzystanie materiału, jakim jest styrodur pozwala nam przygotować atrakcyjne litery przestrzenne, które tworzą efekt trójwymiarowości. Dzięki temu Wasza reklama na pewno będzie zauważalna. Litery mogą być dodatkowo uszlachetnione licem z pleksi lub z dibondu.

logo-z-pleksi

LOGO Z PLEKSI

Wykonywane jest z materiału, który charakteryzuje się wysoką podatnością na obróbkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dowolnie wybrany kształt. Grafikę wycinamy z pleksi kolorowej lub bezbarwnej.

ico-logo-ze-styroduru

LOGO NEONLED

Potrzebujesz odświeżyć design firmy? Idealnie sprawdzą się do tego elementy z neonledu. Jesteśmy producentem tego typu reklamy na bazie technologi led. Tego typu forma sprawdzi się jako logo firmy lub napis na wejściu, czy ozdoba do biura. Reklamę możemy zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz – korzystając z hermetycznych modułów ledowych.

ico-tabliczki-informacyjne

TABLICZKI INFORMACYJNE

Pozwolą w sposób czytelny oznaczyć wszystkie pomieszczenia w Waszej firmie bądź przekazać różne istotne informacje. Tabliczki przygotowujemy z materiału odpornego na wpływ czynników zewnętrznych.

ico-tablice-z-daszkiem

TABLICE „Z DASZKIEM” PODŚWIETLANE

Produkt został zaprojektowany przez naszą firmę. Jest to autorski pomysł reklamy, dla klientów którzy nie chcą inwestować wysokich nakładów w reklamę, jednak zależy im aby była podświetlana. Zrealizowaliśmy już kilkanaście projektów takiej reklamy, dlatego możemy stwierdzić że nasz pomysł spełnił oczekiwania naszych klientów.

ico-pylony

PYLONY

Pylony reklamowe to wolnostojące konstrukcje, które wykorzystywane są przede wszystkim do wskazania siedziby firmy, a także informowania, jakie podmioty działają w oznaczonym budynku. Przygotowujemy je w różnych formatach, z wykorzystaniem najlepszych materiałów i użyciem systemów ledowych. Wszystko po to, aby potencjalni klienci wiedzieli, gdzie znajduje się Twoja firma.

ico-oklejanie-witryn-sklepowych

OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

Witryna sklepu powinna przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze wykonania projektu witryn wraz z oklejeniem m.in. foliami monomerycznymi, OWV jak również mrożonymi.