KONFIGURATOR KRAKOWSKICH REKLAM
Konfigurator Krakowskich Reklam

Sprawdź jaka powinna być Twoja reklama

Szczegóły

IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY

ico-identyfikacja-wizualna-firmy

PROJEKTOWANIE LOGO

Otwierasz biznes i potrzebujesz logotypu? Wykonamy je specjalnie dla Ciebie! Masz już jakiś pomysł i wiesz, jak Twoje wymarzone logo ma wyglądać? Świetnie, wspólnie opracujemy plan, a nasi graficy stworzą stosowny projekt. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, jeszcze lepiej. Nasza firma robi wszystko, aby Klienci byli zadowoleni – przygotowujemy 3 zróżnicowane pod każdym względem projekty, żebyś mógł wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej wizji. Następnie dokonujemy niezbędnych poprawek i dostarczamy gotowy logotyp. Każdy projekt wykonywany jest od podstaw. Wszystko po to, aby jak najlepiej przedstawić Twoją firmę.

ico-ksiega-znakow

KSIĘGA IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Właściwa prezentacja wizualna Twojej firmy ma ogromne znaczenie, dlatego oferujemy wykonanie księgi identyfikacji. Znajdzie się w niej dokładny opis tego, jak ma wyglądać logo firmy, a także inne elementy identyfikacji wizualnej. Wskazujemy na możliwe wersje kolorystyczne, wymiary, warianty logotypu do zastosowania, miejsca, w którym może zostać umieszczone, a także wszystkie inne parametry, dzięki którym gotowy projekt graficzny zawsze będzie prezentował się w sposób odpowiedni. Księga przekazywana jest w formie elektronicznej lub drukowanej.

Księga identyfikacji wizualnej
fotografia-produktowa
ico-ksiega-znakow

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Nasza firma współpracuje z profesjonalnym fotografem, który wykona dla Ciebie zdjęcia produktów, sal, głównej siedziby, wykonanych projektów, a także Ciebie i Twoich pracowników. Wszystko zgodnie z zasadami fotografii marketingowej, pozwalającej na wykorzystanie gotowych prac na materiałach reklamowych – ulotkach, billboardach, banerach i wielu, wielu innych.