DRUK WIELKOFORMATOWY

ico-baner-frontil

BANER REKLAMOWY

Jest to najczęściej wykorzystywany baner do reklamowania usług lub produktów. Frontlit to rodzaj tkaniny wyróżniającej się strukturą siatki poliestrowej pokrytej PCV. Taki baner może występować w odmianie powlekanej (obróbka termiczna zwiększa jego wytrzymałość) lub laminowanej. Banery wyróżniają się także różną gramaturą, która przekłada się na grubość materiału (od 330 do 900 g/m2), gęstością włókien materiału oraz dodatkami, np. oczkowaniem lub zgrzanymi krawędziami.

siatka mesh
ico-siatka-mesh-1

SIATKA MESH

Jest to perforowany materiał, na którym możemy zadrukować dowolną grafikę. Montuje się ją między innymi na ścianach budynku, na których jest najlepiej widoczna. Zastosowane otwory przepuszczają część promieni słonecznych.

ico-folia-monometryczna-1

FOLIA MONOMERYCZNA

Folia monomeryczna to materiał samoprzylepny, dlatego możemy zamontować go na dowolnie wybranej powierzchni. Wykonamy dla Was zarówno folię do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz, odporną na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Zastosowanie dodatkowo płynnego lub stałego laminatu skutecznie ochroni powierzchnię wydruku przed zarysowaniami i wpływem promieniowania UV.

folia mono
folia polimerowa
ico-folia-polimerowa

FOLIA POLIMEROWA

Materiał średnio i długookresowy. Odmiana polimerowa stosowana jest w podobnych miejscach, co folia monomeryczna, jednak wyróżnia się większą trwałością, dzięki czemu czas jej ekspozycji może wynieść nawet 7 lat. Jest powszechnie wykorzystywana przy produkcji reklam samochodowych. Struktura folii polimerowej pozwala na jej formowanie na niewielkich przetłoczeniach oraz powierzchniach obłych.

ico-folia-wylewana

FOLIA WYLEWANA

Najbardziej zaawansowana i najtrwalsza folia wykorzystywana do oklejania samochodów. Jest produkowana przy użyciu nowoczesnych technologii (pozwalają na usuwanie efektu pamięci folii), dlatego stosuje się ją do najtrudniejszych aplikacji, na przykład na samochodach z wieloma przetłoczeniami i wklęsłościami.

folia wylewana
folia OWV
ico-folia-one-way-vision

FOLIA ONE WAY VISION

Samoprzylepna folia perforowana, wykorzystywana do oklejania szyb samochodowych, witryn sklepowych oraz innych oszkleń. Z zewnątrz widoczna jest grafika wydrukowana na folii, natomiast wewnątrz pomieszczeń widać wszystko, co znajduje się po drugiej stronie.

ico-folia-odblaskowa

FOLIA ODBLASKOWA

Jest wykorzystywana wtedy, gdy materiały reklamowe umieszczone na billboardach, tablicach lub samochodach mają być widoczne zarówno w dzień, jak w i nocy. Zastosowane tworzywo sprawia, że powierzchnia foli odblaskuje, gdy zostanie na nią skierowane światło reflektorów samochodowych.

folia odblaskowa
blockout
ico-blockout-rollup

BLOCKOUT ROLL-UP

Dedykowany materiał do roll-upów. Jest to wysokiego gatunku materiał poliestrowy, urozmaicony za sprawą specjalnej przekładki blokującej światło. Dzięki niej, wydrukowana grafika jest doskonale widoczna w każdych warunkach, nawet przy eksponowaniu jej bardzo mocnym światłem. Blockout wyróżnia się również niemal perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów.

ico-baner-blockout

BANER BLOCKOUT

Baner typu Blockout jest wykonany z materiałów, które skutecznie blokują światło. Dzięki temu nadrukowany na nich przekaz jest doskonale widoczny w każdych warunkach.

baner blockout
baner odblaskowy
ico-baner-odblaskowy

BANER ODBLASKOWY

Zapewniają całodobową ekspozycję materiałów reklamowych bez konieczności generowania dodatkowego światła. Zastosowany materiał odblaskuje, gdy na jego powierzchnię pada światło reflektorów samochodowych, dzięki czemu reklama jest bardzo dobrze widoczna.

ico-baner-backlit

BANER BACKLIGHT

Wykonany z materiałów przepuszczających światło, dzięki czemu dobrze sprawdza się jako lico kasetonów świecących i innych reklam świecących. Poprzez montaż tylnego światła (np. w postaci diod LED), wydruk jest doskonale widoczny, nie traci również kolorów, jak przy użyciu standardowych banerów.

baner-backlit
blueback
ico-papier-blueback

PAPIER BLUEBACK

Ekonomiczny papier z niebieskim tyłem, wykorzystywany do druku reklam na billboardy. Wyróżnia się bardzo niską ceną, dlatego zalecany jest firmom korzystającym z materiałów o krótkiej ekspozycji (np. zmienianych co tydzień).

ico-fototapeta

FOTOTAPETA

Wraz z nadrukowaną grafiką, pełni funkcję materiału promocyjnego, wykorzystywanego wewnątrz pomieszczeń (np. w biurach, gabinetach, salonach). Występuje w wielu odmianach – między innymi gładkiej, strukturalnej (o zwiększonej grubości), flizelinowej (jest mocowana klejem do tapet), a także z klejem samoprzylepnym.

fototapeta