Dbamy o pozytywną kreację wizerunku każdej firmy. Za sprawą identyfikacji wizualnej, dokładamy wszelki starań, aby Wasza marka cieszyła się dobrą renomą i pozytywnymi opiniami. W tym celu przygotowujemy księgę identyfikacji, która pełni rolę zbioru znaków i elementów graficznych mających wpływ na budowę świadomości marki.

W księdze znaleźć może się więc miedzy innymi projekt logo firmy, wizytówek, ulotek i innych materiałów promocyjnych, ale również szata graficzna Waszej strony internetowej, stroje pracowników czy opakowania produktów. Wszystko to opracowujemy w atrakcyjny i czytelny sposób

Baner o gramaturze 440g idealnie nadaje się jako krótkookresowy materiał promocyjny umiejscowiony w dowolnie wybranym miejscu.
Dzięki odpornej konstrukcji, posłuży Wam przez bardzo długi czas. Niestraszny mu wpływ zmiennych temperatur, wilgoci czy promieniowania UV.
Jest to perforowana siatka, na której nanieść możemy dowolną grafikę. Montuje się ją między innymi na ścianach budynku, na których jest najlepiej widoczna.

Witryna sklepu jako pierwsza rzuca się w oczy potencjalnego klienta, dopiero potem podejmuje on decyzję, czy wejść do środka czy nie. Ważne jest więc to, aby została ona oklejona materiałami zachęcającymi do skorzystania z Waszej oferty.

Najczęściej wykorzystywane produkty wchodzące w skład reklamy zewnętrznej. Te niewielkie, wolnostojące konstrukcje w postaci słupa posłużyć mogą do wskazania siedziby firmy bądź zareklamowania realizowanych przez nią usług.
Baner typu Blockout jest wykonany z materiałów, które skutecznie blokują światło. Dzięki temu nadrukowany na nich przekaz jest doskonale widoczny w każdych warunkach.
Jest to materiał samoprzylepny, dlatego możemy zamontować go na dowolnie wybranej powierzchni. Wykonamy dla Was zarówno folię do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz, odporną na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych.
Zastosowanie płynnego laminatu pozwala rozprowadzić go w sposób bardzo równomierny, przez co tworzy on odporną powłokę ochronną. Dzięki niej Wasz przekaz reklamowy wytrzyma próbę czasu.
Folia wzmocniona przy użyciu stałego laminatu z powodzeniem może być wykorzystana na zewnątrz. Jest bowiem skutecznie chroniona przed uszkodzeniami, zarysowaniami i wpływem promieniowania UV.
Materiały reklamowe umieszczone na szybach pozwolą Wam w atrakcyjny sposób przedstawić firmę i ofertę. Oklejanie realizujemy przy użyciu folii monomerycznej, ploterowej, mrożonej oraz typu OWV.
Witryna sklepu jako pierwsza rzuca się w oczy potencjalnego klienta, dopiero potem podejmuje on decyzję, czy wejść do środka czy nie. Ważne jest więc to, aby została ona oklejona materiałami zachęcającymi do skorzystania z Waszej oferty.
Jest jednym z najprostszych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych nośników reklamy zewnętrznej. Może posłużyć Wam zarówno w celach promocyjnych, jak i informacyjnych. Tablice wykonujemy na takich materiałach jak PCW oraz dibond.
Prosty, a zarazem atrakcyjny kaseton osadzony na aluminiowych profilach, dzięki któremu oznaczycie Wasz sklep bądź siedzibę, a także zareklamujecie swoje usługi w często uczęszczanych miejscach.
Dzięki zastosowaniu płyt kompozytowych (dibondu), przygotowane przez nas kasetony charakteryzują się podwyższoną odpornością na wpływ czynników zewnętrznych – opadów, zmiennych temperatur i promieniowania UV.
Elastyczne lico pozostawia nam mnóstwo swobody w dostosowywaniu rozmiaru i kształtu kasetonu, bez konieczności stosowania łączeń. Dzięki temu przygotujemy go w taki sposób, aby jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania.
Przyjmują postać naklejek, które możecie nałożyć na dowolnie wybraną powierzchnię. Nadają się doskonale do obklejenia chociażby samochodów, dzięki czemu staną się one prawdziwymi mobilnymi reklamami.
Doskonały sposób na zewnętrzną identyfikację firmy. Dzięki ich konstrukcji i podświetleniu, skutecznie oznaczą Waszą siedzibę.
Wykorzystanie materiału, jakim jest styrodur pozwala nam przygotować atrakcyjne litery przestrzenne, które tworzą efekt trójwymiarowości. Dzięki temu Wasza reklama na pewno będzie zauważalna.
Są to dwustronne kasetony, które montowane są bezpośrednio w ścianie budynku. Przygotowujemy semafory w różnych rozmiarach i odmianach kolorystycznych.
Wykonywane jest ze styroduru, dzięki czemu cała konstrukcja wyróżnia się ładnie wykończonymi krawędziami i nowoczesną stylistyką. Przestrzenne logo może zostać użyte do oznaczenia siedziby firmy.

Wykonywane jest z materiału, który charakteryzuje się wysoką podatnością na obróbkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dowolnie wybrany kształt. Grafikę wycinamy z pleksi kolorowego oraz przezroczystego.

Pozwolą w sposób czytelny oznaczyć wszystkie pomieszczenia w Waszej firmie bądź przekazać różne istotne informacje. Tabliczki przygotowujemy z materiału odpornego na wpływ czynników zewnętrznych.

Wykonywane są z wytrzymałej folii. Na ich powierzchnię nanosimy dowolnie wybrany nadruk, co zdecydowanie ułatwia dostosowanie wyglądu ścian.

Napisz do nas

info@agencjareklamy.krakow.pl

500 70 66 55

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

NIP:551-262-45-51

Napisz do nas

info@agencjareklamy.krakow.pl

500 70 66 55

LEDART JĘDRZEJCZYK MACIEJCZYK SPÓŁKA CYWILNA

NIP:551-262-45-51